Produkty

Sklejka profilowana, którą formujemy w naszym zakładzie jest produktem  używanym przy produkcji krzeseł, foteli, mebli barowych i mebli szkolnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam rozwijać nasze umiejętności. Dlatego możemy się poszczycić tym, że nasza sklejka profilowana produkowana jest dla wiodących producentów krzeseł w Polsce i za granicą.

Sklejka na siedzisko krzesła i oparcia produkujemy w kilku rodzajach i gatunkach.  Siedziska, oparcia i kubełki ze sklejki oferujemy w dwóch rodzajach. Z zastosowaniem pod meble tapicerowane i lakierowane. Sklejka na siedzisko krzesła tapicerowanego pochodzi    z drugiego gatunku. Natomiast sklejka gięta pierwszego gatunku nadaje się do lakierowania i malowania farbami kryjącymi czy bejcami. Posiadamy wiele wzorów w naszej ofercie. 

Produkujemy sklejki profilowane we własnych wzorach, jak i formujemy sklejki według wzorów klienta. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie. I dlatego nasze sklejki wykorzystywane są do produkcji krzeseł biurowych, szkolnych, kawiarnianych, pokojowych, transportowych. Producenci wykorzystują je również do wyposażenia obiektów publicznych. 

SKLEJKA płaska

SKLEJKA płaska

Sklejka płaska

 

570 mm 680 mm 4-40mm
(I-II kl)
sklejka gięta U

sklejka gięta U

Sklejka gięta

a b c d
580 mm 480 mm 10 mm TAPICERKA 320 mm
sklejka płaska 010

sklejka płaska 010

Sklejka płaska

a b c
480 mm 480 mm 10-12mm (I-II kl.)